The World’s Solution Of Steel & Metal
EN SK HU

 Webovú prezentáciu pre N-STEEL Europe s.r.o. vytvorila firma Grandiosoft. Web stránky a eshopy vytvárame s dlhoročnými skúsenosťami. V dnešnej dobe je už skoro povinnosť mať webstránku prípadne e-shop, ak predávate nejaké výrobky. Nie každý však má na to dostatočné znalosti a čas, aby si vedel webovú stránku vytvoriť a spravovať si ho. My vám to však uľahčíme a v prípade, že potrebujete web stránku alebo internetový obchod, sme tu pre Vás.

Často sa však stáva, že web máte už niekoľko rokov a aj vo Vašich očiach už pôsobí zastarane a uvedomujete si nutnosť redizajnu. To je ďalšia činnosť, ktorú vykonávame. Samozrejme, produkty na online shope môžete meniť, dopĺňať alebo zmazávať, to isté platí aj s informáciami, ktoré máte na internetovej stránke. Avšak veľké zmeny si vyžadujú ľudí, ktorí majú na to dostatočné znalosti a skúsenosti. Naša firma sa zaoberá redizajnom už od začiatku svojho pôsobenia, snažíme sa robiť web stránky a eshopy krajšie aj z vizuálnej stránky, ale aj z technickej. Technická stránka je veľmi dôležitá pre vyhľadávače.

Tvorba webu - GRANDIOSOFT

Určite aj vy chcete mať čoraz viac zákazníkov respektíve si udržať nejakú hranicu. K tomu vám dopomôže SEO optimalizácia, ktorú poskytujeme nielen k nami vytvorenými web stránkami a elektronickými obchodmi. Ak by ste mali záujem o prudký nárast potencionálnych zákazníkov na Vašu stránku či online obchod, potom pre Vás pripravíme aj PPC kampaň. Tá je síce skôr krátkodobá, ale veľmi efektná a merateľná. Všetky tieto aspekty s Vami preberieme, samozrejme, v prípade Vášho záujmu o naše služby. Ak tvorba web stránok, tak si zvoľte GRANDIOSOFT!Home | About | Services | Contact Us
Copyright @ www.nsteel.eu All Rights Reserved.
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
N - STEEL Europe s.r.o. Call: +421 904 455 310
E-mail: sales@nsteel.eu info@nsteel.eu
Steel Pipe,Stainless Steel

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info
I agree